Search form

Матеј 8:23

(Зачало 27)

23И кога влезе во коработ, по Него влегоа и учениците Негови.

Крај на саботата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index