Search form

Матеј 8:24

24И ете, настана голема бура во морето, така што брановите го покриваа коработ, а Он спиеше.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index