Search form

Матеј 8:27

27А луѓето се зачудија и рекоа: – Кој е Овој, та и ветровите и морето Му се покоруваат?

Крај на четвртокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index