Search form

Матеј 8:5

(Зачало 25)

5Акога влезе Исус во Капернаум, се приближи до Него еден стотник и Го молеше, говорејќи:

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index