Search form

Матеј 9:1

ГЛАВА 9

(Зачало 29)

1Тогаш Он влезе во еден кораб, се врати назад и пристигна во Својот град.

Крај на неделата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index