Search form

Матеј 9:12

12А Исус, кога го чу тоа, им рече: – Здравите немаат потреба од лекар, туку болните;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index