Search form

Матеј 9:14

(Зачало 31)

14Тогаш дојдоа при Него учениците Јованови и рекоа: – Зошто ние и фарисеите постиме многу, а Твоите ученици не постат?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index