Search form

Матеј 9:21

21Зашто си велеше: само ако се допрам до облеката Негова, ќе оздравам.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index