Search form

Матеј 9:23

23И кога дојде Исус во куќата на началникот и ги виде свирачите и народот збунети,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index