Search form

Матеј 9:24

24им рече: – Излезете надвор, зашто девојката не е умрена, туку спие. И тие Му се потсмеваа.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index