Search form

Матеј 9:29

29Тогаш се допре до очите нивни и рече: – Нека ви биде според верата ваша!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index