Search form

Матеј 9:30

30И очите им се отвори ја; а Исус им заповеда, велејќи: – Гледајте никој да не дознае!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index