Search form

Матеј 9:32

32Додека тие излегуваа, ете, доведоа при Него еден човек нем и бесен.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index