Search form

Матеј 9:34

34А фарисеите велеа: Он ги изгонува бесовите со силата на началникот на бесовите.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index