Search form

Матеј 9:36

(Зачало 34)

36Штом виде многу народ, се сожали, зашто беа изморени и прснати како овци без пастир.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index