Search form

Матеј 9:38

38затоа, помолете Го Господарот на жетвата да испрати работници на Својата жетва.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index