Search form

Матеј 9:4

4А Исус, штом ги разбра мислите нивни, рече: – Зошто мислите лошо во срцата ваши?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index