Search form

Матеј 9:5

5Оти, што е полесно? Да кажам: ти се проштеваат гревовите твои, или да речам: стани и оди?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index