Search form

Матеј 9:8

8А народот, кога го виде тоа, се зачуди и Го прослави Бога, Којшто им дал таква власт на луѓето.

Крај на неделата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index